Görsel Baskı  1994 yılında Renk Ayrımı atölyesi olarak faaliyete başlamş daha sonra reklamcılık alanında yön değiştirerek iç mekan ve dş mekan reklam imalatına yönelmiştir.
Firmamız bugün itibari ile makine yatırımını tamamlamış, konusunda tecrübeli ve bilgili yaklaşımı ile sektöre hizmet vermektedir.
Faaliyet alanları; iç mekan dijital baskı, dış mekan dijital baskı, laminasyon, ışıklı/ışıksız tabelalar, yönlendirme levhaları, vb. reklam ürünleri imalatıdır.
Referanslarımız arasında imalatlarını gerçekleştirdiğimiz birçok reklam ajansı, çeşitli sektörlerden firmalar ve resmi kurumlar bulunmaktadır.
Sektördeki devamlılığını ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, ürün kalitesinden ödün vermeden sizlere çözümler sunmaya devam edecektir.

Görsel Baskı yatırım, kalite ve eğitimli insangücü farkıyla ülkemizde dijital baskı alanında yeni bir döneme imza atmıştır. Çağın gerektirdiği şekilde her türlü teknolojik yeniliği takip eden ve eğitimli insan gücüyle bunu destekleyen Görsel baskı, müşterilerine hızlı ve yüksek baskı kalitesi ile ekonomik çözümler sunmayı ilke edinmiştir.
Görsel Baskı Dijital Baskı merkezimiz en ileri teknolojileri içeren makine parkı ve eğitimli kalifiye kadrosu ile "Toplam Kalite" ilkesi doğrultusunda hizmet vermektedir. En son teknolojiyi içeren tesisleri ve uzman teknik kadrosu ile sektörünün öncü ve saygın kuruluşlarındandır. Görsel Baskı’da Dijital baskı makinalarımız ile her ebatta dijital baskı yapılabilmektedir. Ürünlerimiz olan poster, afiş, flama, kırlangıç flama, araç giydirme, cephe giydirme, mesh baskı, vinil baskı, kağıt baskı çeşitleri, duvar reklam afişleri, çatı afişleri, üst geçit reklam ve afişleri, banner, one way vision, roll up, reklam afişleri, foreks, fotoblok ve laminasyon kaplama çeşitleri ile 7 gün 24 saat hizmet verilmektedir.
Görsel Baskı, entegre bir dijital baskı merkezi olarak sahip olduğu teknik altyapısıyla baskı öncesi, baskı ve baskı sonrasındaki tüm aşamaları kendi bünyesinde hayata geçirmektedir.

 

 
 

Görsel Baskıyı daha yakından tanımak isterseniz sizler için hazırladığımız firma fotoğraflarını inceleyebilirsiniz.

 
 

Firma Fotoğrafları İçin Tıklayınız!

 
 

Dijital baskı, Matbaa ve Reklam sektöründe çalışanlarımız ile birlikte kaliteli ve süratli hizmet vererek, müşterilerimizin güvendiği ve sürekli tercih ettiği öncü şirketlerden biri olmak.